VRA Polska

Forum tworzącego się VRA


#1 2010-03-29 08:44:40

schizm

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 13
Punktów :   

Propozycje dotyczące klubu

Jeżli chodzi o klub, to VRA czyli Vulkan Riders Association powinien być przeznaczony przede wszystkim dla właścicieli Vulkana, oczywiście możemy także mieć w szeregach inne motocykle, ale fajnie by było gdyby to były sladowe ilości

Ważną rzeczą, o którą będę walczył - nie ma jazdy na motorze po alkoholu... jeżeli chodzi o mnie to ja się kategorycznie na to nie zgadzam. I nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi, który przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie sprowadzają niebezpieczeństwo na siebie i innych

Myślę, że możemy postąpić tak jak Czesi - połączyc VRA (Vulkan Riders Association) i VROC (Vulkan Riders and Owners Club),

część z was jest zarejestrowana na VROC więc to chyba dobry pomysł

Offline

 

#2 2010-04-01 10:00:06

Maryo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje dotyczące klubu

schizm napisał:

Jeżli chodzi o klub, to VRA czyli Vulkan Riders Association powinien być przeznaczony przede wszystkim dla właścicieli Vulkana, oczywiście możemy także mieć w szeregach inne motocykle, ale fajnie by było gdyby to były sladowe ilości

Ważną rzeczą, o którą będę walczył - nie ma jazdy na motorze po alkoholu... jeżeli chodzi o mnie to ja się kategorycznie na to nie zgadzam. I nie chcę mieć nic wspólnego z ludźmi, który przez swoje nieodpowiedzialne zachowanie sprowadzają niebezpieczeństwo na siebie i innych

Myślę, że możemy postąpić tak jak Czesi - połączyc VRA (Vulkan Riders Association) i VROC (Vulkan Riders and Owners Club),

część z was jest zarejestrowana na VROC więc to chyba dobry pomysł

Witam, całkowicie się z tym zgadzam i popieram- jeśli chodzi o alkohol i prawko...
Jestem też za tym by były same vulcany... Pozdrawiam Maryo

Offline

 

#3 2010-04-06 21:37:22

Kosavn800

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje dotyczące klubu

Witam jestem nowy ale widzę że mądrze piszecie i popieram powyższe posty

Offline

 

#4 2010-04-13 12:48:23

schizm

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dotyczące klubu

Myślałem że VRA w Polsce może funkcjonować jako zrzeszenie motocyklistów posiadających Vulkany wszelkiego rodzaju i maści... może to być klub motocyklowy, ale równie dobrze członkowie VRA mogą jeździć w innych barwach klubowych. Myśle, że ostateczny charakter klubu będzie zależał od ludzi go tworzących, od tego jaką grupą będziemy...

Offline

 

#5 2010-05-07 10:36:58

DS

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-04-03
Posty: 2
Punktów :   

Re: Propozycje dotyczące klubu

Witajcie na zlotach widać coraz więcej Vulkanów i myślę że sympatycznie byłoby się spotykać, identyfikować członkowstwem w klubie. Myślę że powolutku raczkujący klub rozwinie skrzydła. Pozdrawiam.

Offline

 

#6 2010-05-10 12:01:45

schizm

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-29
Posty: 13
Punktów :   

Re: Propozycje dotyczące klubu

Ludzie czy wy w ogóle żyjecie?

Zaproponowałem spotkanie po weekendzie częstochowskim a wy ani "ok" ani "mnie nie pasuje".

O co chodzi? Żeby ten klub zaczął działać to trzeba ruszyć 4 litery... a wy czekacie na gotowe.

W sobotę 15-go jadę na mojej Kawie na Rumunie... nie będzie mnie cały tydzień... mam nadzieje ze po powrocie będę wiedział jakąś aktywność na forum, bo to co teraz się dzieje - to po prostu żenada. Czy ja mam odpisywać sam na swoje posty?

Liczę, że coś sie ruszy, jeżeli nie - to piszę do VRA, że ja w Polsce nie jestem w stanie założyć klubu i proszę o zrzeszenie NON - CHAPTER.

Pozdrowienia dla wszystkich

No i nic z tego.

Wszyscy chyba śpią... trudno - czy ktoś chce hasło i login do konta administratora, bo ja mam dość. Raczej nie będe sie tu wiecej logował, bo nie ma sensu, a jak przez miesiąc admin nie będzie logowany to usuwają forum. Szkoda... liczyłem ze uda sie stworzyc VRA w Polsce... no cóż może kiedyś.

JA zgłaszam sie jako non chapter member. I trudno. Powodzenia wszystkim

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grotrecon.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl www.sgkrwn.pun.pl www.mse.pun.pl www.compaqots.pun.pl